Αποτέλεσμα εικόνας για etwinning

          Αποφοίτηση 2016

             Αποφοίτηση 2015

            Αποφοίτηση 2014

             Aποφοίτηση 2013

Λήξη σχολ. έτους 2010-11

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Οι Γονείς των μαθητών/τριων του Σχολείου μας μπορούν να επικοινωνούν με το Διευθυντή και τους Καθηγητές τις ακόλουθες ημέρες και ώρες: 

Α/Α ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΗΜΕΡΕΣ  ΩΡΕΣ
1  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ -ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

(1η) 08:15 - (7η) 14:10

Για το Δ/ντή να προηγείται και τηλεφωνκη επικοινωνία.

2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΤΗ (2η)09:00 - 10:00
ΤΕΤΑΡΤΗ (2η)09:00 - 10:00
ΠΕΜΠΤΗ

(2η)09:00 - 10:00 ΚΑΙ (5η)11:40 - 12:40

3 ΒΑΣΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ (5η)11:40 - 12:40
ΤΡΙΤΗ (5η)11:40 - 12:40
ΠΕΜΠΤΗ (4η)10:45 -11:40
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (5η)11:40 - 12:40
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗ (3η) 10:00 - 10:45
ΤΕΤΑΡΤΗ (5η)11:40 - 12:40
5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ (3η)10:00 - 10:45 
ΠΕΜΠΤΗ (4η)10:45 -11:40
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗ

(3η)10:00 - 10:45 ΚΑΙ (5η)11:40 - 12:40

ΤΕΤΑΡΤΗ

(2η)09:00 - 10:00 ΚΑΙ (4η)10:45 - 11:40

ΠΕΜΠΤΗ (5η)11:40 - 12:40
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (5η)11:40 - 12:40
7 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ (4η)10:45 - 11:40
ΠΕΜΠΤΗ (4η)10:45 - 11:40
8 ΖΕΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ (4η) και (5η)10:45 - 12:35
9 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΕΜΠΤΗ (3η) 10:00 - 10:45
10 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΤΗ (2η)09:00 - 10:00
ΤΕΤΑΡΤΗ (4η) 10:45 - 11:40
11 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΤΗ (5η ΚΑΙ 6η)11:40 - 13:25
ΤΕΤΑΡΤΗ (4η)10:45 - 11:40
ΠΕΜΠΤΗ (5η)11:40 - 12:40
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (4η)10:45 - 11:40
12 ΛΙΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗ (4η)10:45 - 11:40
ΤΕΤΑΡΤΗ (4η)10:45 - 11:40
13 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ

(2η)09:00-10:00 KAI (5η)11:00-12:40

14 ΜΙΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ (4η)10:45 - 11:40
ΤΕΤΑΡΤΗ (4η)10:45 - 11:40
ΠΕΜΠΤΗ (4η)10:45 - 11:40
15 ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ (5η)11:50 - 12:30
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΜΠΤΗ

(2η)09:00 -10:00 KAI (5η)11:50 -12:40

17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

(2η)09:00 - 10:00 ΚΑΙ (5η)11:50 - 12:40

  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ

(2η)09:00 - 09:50 ΚΑΙ

(5η)11:40 -12:30

19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (3η) 10:00 - 10:45
20 ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ (3η ΚΑΙ 4η) 10:00 - 11:40
ΤΡΙΤΗ (3η ΚΑΙ 4η) 10:00 - 11:40
ΤΕΤΑΡΤΗ (3η ΚΑΙ 4η) 10:00 - 11:40
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (3η ΚΑΙ 4η) 10:00 - 11:40
21 ΠΛΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ (3η) 10:00 - 10:45
22 ΣΧΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΤΗ (4η)10:45 - 11:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
23 ΤΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ

(2η) 09:00 - 09:50 ΚΑΙ (5η)11:40 -12:30

24 ΤΡΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ (4η)10:45 - 11:40
ΤΕΤΑΡΤΗ (2η και 3η)09:00 - 10:55
25 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (6η)12:35 - 13:25
26 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΤΗ

(3η)09:00-10:00 ΚΑΙ (5η και 6η)11:40-13:25

27 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ (6η) 12:35 - 13:25

 

      ΚΑΝΑΛΙ YOUTUBE 

  «Το κακό συναπάντημα»

     

    του Ιωάννη Κονδυλάκη

"Ωρωπός 750 π. Χ." 

  Το δράμα των προσφύγων 

       χθές και σήμερα

"Ο μεγάλος περίπατος του Πέτρου"

της Άλκης Ζέη

 

Η Ε.Μ.Ε. ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΙ ΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΟΝ "ΕΥΚΛΕΙΔΗ"